Izrael

Poznaj Boży plan dla Izraela i Narodów
Spędź wyjątkowy czas w Ziemi Jezusa
Zamieszkaj w sercu Jerozolimy

Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłej przygodzie! Wierzymy, że uczestnictwo w Kursie Biblijnym będzie wspaniałym czasem poznawania Jezusa – w Ziemi, po której chodził – oraz głębszego poznawania Bożych planów dla Izraela i całego świata! Będziesz miał okazję mieszkać w samym sercu Jerozolimy, a także zobaczyć wiele innych miejsc, o których czytamy w Biblii! Będą Ci towarzyszyć nauczyciele z Izraela, którzy w codziennych nauczaniach podzielą się swoją wiarą i mądrością.

W trakcie kursu biblijnego będziesz mógł wysłuchać kilkudziesięciu inspirujących nauczań, które przybliżą Ci Boży plan dla Izraela i całej ludzkości.

Przebieg dnia

Zajęcia podczas kursu biblijnego odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-13:00. Każdy dzień rozpoczyna się porannym uwielbieniem i modlitwą. Następnie uczestnicy kursu biorą udział w nauczaniach, poświęconych różnorodnym i inspirującym tematom, prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. Wszystkie zajęcia odbywające się w języku angielskim będą tłumaczone na język polski.

Wycieczki

W wybrane dni tygodnia będą odbywać się również wycieczki i zajęcia specjalne, w miejscach takich jak muzea czy miejsca sakralne. Odwiedzimy m.in. Muzeum Yad Vashem, Muzeum Przyjaciół Syjonu, Wielką Synagogę, Wieczernik i wiele innych historycznych miejsc Starego Miasta. W programie jest również jednodniowa wycieczka do Galilei, a w ramach niej m.in. Kafarnaum, Góra Błogosławieństw i Tyberiada.

Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w Kursie, otworzyliśmy drugą turę zapisów (21.12.2017-08.01.2018) z zakwaterowaniem w dodatkowej lokalizacji.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Domu Gościnnym sióstr Klarysek, w pokojach dwu- lub trzyosobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz dostęp do jadalni i kuchni (z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków). Dom jest położony w odległości 15min jazdy autobusem od głównej bazy Kursu Biblijnego, po drugiej stronie Starego Miasta. Miejsce jest położone w pięknym, rozległym ogrodzie.

Kurs Biblijny „Dziedzictwo Izraela” trwa od 12 lutego do 4 marca 2018 roku.

Obecnie trwa dodatkowa tura zapisów do 8 stycznia lub do wyczerpania miejsc.
Aby wysłać aplikację musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadać rekomendację swojego zgłoszenia od duszpasterza/ lidera wspólnoty.

Koszt uczestnictwa w całości kursu wynosi 4200 zł, w tym 400 zł opłaty rejestracyjnej. Opłata za uczestnictwo w kursie pokrywa udział w ponad 30 godzinach nauczań, zakwaterowanie (od 12/13 lutego do 3/4 marca), wyżywienie (śniadania), wejścia do muzeów i jednodniową zorganizowaną wycieczkę do Galilei. W cenę nie są wliczone koszty przelotu (uczestnicy samodzielnie wybierają i kupują bilety lotnicze) oraz pozostałe posiłki. Opłatę można uiścić jednorazowo do 12.01.2018 lub w dwóch ratach – do 12.01.2018 i 29.01.2018.

Aby dołączyć do kursu należy w terminie 08.01.2018 przesłać na podany poniżej adres komplet dokumentów:

1. Formularz zgłoszeniowy – pobierz
Pobierz formularz zgłoszeniowy. Uzupełnij dane osobowe i odpowiedz szczerze na pytania. Wszystkie przesłane dane są poufne.

2. Rekomendacja lidera – pobierz
Pobierz formularz rekomendacji i poproś swojego duszpasterza lub lidera wspólnoty o jego wypełnienie. Polecenie duszpasterza lub lidera jest dla nas bardzo ważne i traktujemy je jako jeden z warunków przyjęcia na Kurs Biblijny.

3. Podpisany regulamin Kursu Biblijnego – pobierz regulamin: I tura / II tura
Pobierz i podpisz regulamin Kursu Biblijnego. Zapoznaj się z nim dokładnie, w razie pytań skontaktuj się z nami.

4. Wydrukowane potwierdzenie wpłaty opłaty rejestracyjnej
Wpłatę w wysokości 400 zł należy przelać na konto Fundacji Szkoła Sług Ducha:
nr konta 54 1140 2004 0000 3902 7598 8685 (mBank),
tytułem „Opłata za udział w Kursie Biblijnym – imię i nazwisko”.

Komplet tych dokumentów należy włożyć do jednej koperty i przesłać na adres:
Fundacja Szkoła Sług Ducha
ul. Myczkowskiego 65/12
z dopiskiem: Kurs Biblijny

Każda osoba otrzyma decyzję dotyczącą przyjęcia na Kurs Biblijny w terminie trzech dni od wpłynięcia wszystkich dokumentów.

Przed dokonaniem opłaty rejestracyjnej i wysłaniem zgłoszenia, prosimy o kontakt celem potwierdzenia dostępności miejsc.

Wszelką korespondencję dotyczącą kursu biblijnego w Izraelu proszę kierować na adres e-mail: izrael @ szkolaslugducha.org

W przypadku pilnych spraw proszę o wysłanie smsa na numer 603 713 589 o treści IZRAEL – oddzwonię w ciągu kilku godzin.

Katarzyna Filipiak
Koordynator Kursu Biblijnego