Dzień w szkole

Zajęcia w Szkole Sług Ducha odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku.

Każdy dzień rozpoczyna się popołudniowym uwielbieniem, trwającym od 16:30 do 17:00. Następnie studenci szkoły biorą udział w trzech nauczaniach, poświęconych różnorodnym i inspirującym tematom oraz prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. Pomiędzy zajęciami przewidziany jest czas przerw, służących odpoczynkowi i rozwijaniu relacji. Jest to również okazja, aby zadawać nauczycielom pytania. Lekcje kończą się o 19:55. Udział we wszystkich nauczaniach jest obowiązkowy.

W godzinach wieczornych, od 20:10 do 21:00 otwarta jest również Szkoła Modlitwy. Możesz tu spędzić czas z Panem, przedstawić swoje intencje modlitewne oraz włączyć się we wspólną modlitwę w intencjach innych. Udział w Szkole Modlitwy nie jest obowiązkowy, ale bardzo polecany wszystkim, dla których jest to możliwe.

Studenci Szkoły Sług Ducha spotykają się także co tydzień w domowych grupach. Jest to czas wspólnoty i modlitwy. Przewidziany jest również weekendowy wyjazd rekolekcyjny dla studentów Szkoły oraz wyjazd misyjny.